ثبت نام   ورود   جستجو:    برو
اخذ اقامت ترکیه
 
 

...............   

ترکيه در تحريم ها عليه ايران شرکت نکرده است و بر اساس تفاهم نامه هاي منعقده ميان دو کشور ايران و ترکيه قرار ست تا حجم مبادلات بازرگاني ميان دو کشور به صورت انفجاري از چند ميليارد دلار در سال 2010 به سي ميليارد دلار در سال تا سال 2015 ميلادي افزايش يابد .

به نظر ميرسد با توجه به اوضاع منطقه به ويژه در حوزه خليج فارس شرايط عيني براي تبديل ترکيه و جمهوري اسلامي ايران به عنوان بزرگترين شرکاي  تجاري يکديگر فراهم شده است .

مضافا اين که هر دو کشور از امتيازات خاصي در جهت تبديل به قدرت هاي برتر اقتصادي برخوردارند که در صورت استفاده از ظرفيت هاي متقابل ميتوانند مکمل اقتصادي بسيار موثري براي يکديگر باشند .

 عوامل فوق باعث شده اند تا بسياري از فعالان اقتصادي دو کشور ترجيح دهند تا از طريق حضور مستقيم در بازار اقتصادي کشور مقابل سهم بيشتري از تعاملات اقتصادي بين دو کشور را تصاحب نمايند . اين امر بازار مناسبي نيز براي سودجويان فراهم ساخته است تا از عدم شناخت فعالان اقتصادي از شرايط ترکيه بهره برداري نمايند .
دفتر راهبردي تجارت ايران و ترکيه در پي عقد قرارداد همکاري 

و به عنوان نماينده انجمن کل بازرگانان و صاحبان صنايع کل ترکيه (تومسياد) در ايران 

بخش جداگانه اي را جهت ثبت شرکت و دريافت اجازه اقامت براي متقاضيان اقامت در ترکيه

 در دفتر تهران ايجاد نموده است .


متقاضيان اقامت از ترکیه از طریق ثبت شرکت ميتوانند فرم درخواست اخذ اقامت در ترکيه (که لينک آن در ذيل صفحه آمده است) را تکميل و يا با کارشناس مسئول ثبت شرکت و اخذ اقامت در دفتر تهران با شماره تلفن 77639297 تماس حاصل نمايند .


 .....................

...........   
............... 
   

   
   

   
   

   
   

   
   


 

 ......


 


   
شرایط استفاده   قوانین   تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر راهبردی تجارت ایران و ترکیه است